Jump to content

Foruma kayıt olmayı unutmayın lütfen...

 

Admin Admin
Bilgiler

Haberler
 • Haberler...
 • Yenileme işlemleri tamamlanmıştır.
 • Yeni başlıklar yeniden başlıyor
 • Eskiler güncelleniyor.
 • Güzel konular gelecek...


Admin

Administrators
 • İçerik sayısı

  169
 • Katılım

 • Son ziyaret

Everything posted by Admin

 1. Bu enstitü hakkında birçok komplo teorisi mevcut. Bunlardan bazıları Sosyal ağ siteleri, alternatif medya ve komplo forumları ile gizli bir şekilde ilgilenmektedir ve toplum üyeleri hakkında bilgi toplamaktadır. Toplum programına katılmayanlar psikolojik olarak işkenceye maruz kalıyor ve bu psikolojik işkence Tavistock Enstitüsü tarafından denetleniyor. Daha önce bu konuda bazı yazılar yayınlanmış ancak bu yayınlar nedense kayıp oluyor. Sizlerin bilgilenmesi için bu konu altından takip edeceğiz. . Konu yeri geldikçe bilgi olarak eklenecek. Sizler neler biliyorsunuz.
 2. Sosyal platformumuzda konu linklenmiştir. . http://teoriler.com/?status/31-31-1541937853/ .
 3. Admin

  Bir türün yok olma eşiği

  Bilim adamları incelemişler ve her türün yok olması için gereken minumum sayıyı elde etmişler. İnsanlık için bu sayı 160... 160 kişinin altına inildiğinde insanlık yol olacak. . Peki bu sayı ne işe yarar ? Marsda bir koloni kurabilmek için minumum 160 kişi gerekli mesela. Dünyada bir kıyamet alarmı verilirse 160 kişi uzay gemilerine binerek belirlenen bir yere giderse insanlık kurtulabilir. . Birde benim kafama takılan er yılın neden yılın adam ve kadınları seçilir ? Yukarıdaki teori ile birleştirildiğinde acil durumlarda elinizde hazır 160 kişilik listeniz var demektir. ...
 4. Admin

  Yapay zekalı Robotlar

  Son zamanlarda geliştirilen robotlara dikkat ettiniz mi acaba ? İnsan hareketlerine oldukça benzer hareketleri çok basitce yapabiliyorlar. Yakın zamanda ellerine silah vererek çatışma alanına süreceklerdir. Önce masumca, sonra güvenlik amaçlı, sonra saldırı amaçlı... . Her zaman olduğu gibi iyiye doğru bir gelişme göstermeyecek ve bu robotlar savaş alanına mutlaka inecekler. Yapay zekanın nasıl kontrol edileceği ile ilgili çok ayrıntılı bilgiler okudum. Dİyebilirim ki önümüzdeki 10 yıl içinde bir robot cinayeti mutlaka olacak... .
 5. Admin

  Yapay zekalı Robotlar

  Bugün yeniden gündem oldu yapay zeka Bu sefer bir TV spikeri olarak. Dünyanın ilk yapay zeka kontrolü TV spikeri kendileri... . Yakında bakalım neler çıkacak...
 6. Oumuamua göktaşı bir uzaylı aracı mı ? Geçen sene aynı dönemlerde dünyanın yakınlarından geçerek güneş sistemi içine devam eden bu göktaşı aslında bir uzay aracı olabilir. Bilim adamaları bu konuda çok önemli bazı açıklamalarda bulunmuşlar. . Uzay aracı veya sonda olma ihtimali üzerinde geçen senede durulmuştu, ancak bu kez sanırım birşeyleri fark eden bazı bilim insanları açıklama yapmak zorunda kaldılar. . Sizce bu göktaşı ile uzaylıların bir bağlantısı olabilir mi ? .
 7. Admin

  Oumuamua göktaşı bir uzaylı aracı mı ?

  Geçen sene 21 Kasım 2017 tarihinde haberlerde yer almış. Bu senede aynı şekilde kasım ayında gündeme geliyor. Sanki 21 Aralık göndermesi gibi... .
 8. Admin

  Nasa ya güveniyor musunuz ?

  NASA ya güven konusunda oldukça zayıf bir yapıdayım. Bu uzun yıllardır okuduğum yazılar ve görüntüler sebebi ile oldu. Böyle büyük bir kuruluşu büyük devletlerin manipule etmesi oldukça kolay. Sonuçta parayı veren projelerde istediği bilgiyi gizleyebilir. Amatör gözlemciler bu kadar yüksek rakamlarda yatırım yapamadıkları içinde bilimsel doğru NASA nın dediği oluyor. . Belki teknolojiler gelişerek ucuzladıkca bu sorun belli ölçüde azalabilir ama aşağıdaki videoyu bir izleyin derim... . . Sizce NASA ya güven konusunu nasıl çözebiliriz. .
 9. Mobil ve tabletlerden tapatalk ile kullanabilirsiniz. Tapatalk da “ bilgiler sitesi “ şeklinde arama yaptığınızda gruplar altında çıkmaktadır. Siteye mevcut üyelik bilgilerinizle okuyup yazanilirsiniz. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 10. Suudi gazeteci Cemal Kaşıkcının öldüğünü suudi yetkilileri açıkladı. Açıklanmayan ceseti nerede ? . Muhtemel gazeteci boğularak öldürüldü ( boğularak ) ve gizli bir yere gömüldü. ( Bence dondurulmuşta olabilir. ) . Sizce nerede ?
 11. Admin

  Ne oldu bu suudi gazetecenin ceseti

  Bir ay oldu hala ceset ortada yok. Söylentilere göre asitle eritilmiş ve kanalizasyona dökülmüş... ( Gazete haberleri ) .
 12. Admin

  Zaman değiştirilebilir mi ?

  Zaman değiştirilebilir mi ? Kuantum mekaniğine göre zaman göreceli bir kavram. Evrenin bir bölgesindeki zaman ile bizim bulunduğumuz alanda ki zaman akışı aynı olmayabilir. Elektromanyetik akımların zaman üzerindeki etkileri ise henüz bilinmiyor. Uzayda bu etkiden dolayı zamanın eğildiği ve yolunun değiştiği hesaplanmış. O zaman bu değişimi yapabilecek büyük bir enerjiye sahip bir elektromanyetik etki zamanı değiştirebilir. . CERN nin bu manyetik etkiyi atom altı parçacıklarında denediği ve ışığı yavaşladığını daha önceki haberlerde okumuştuk. . Sizce zamanı değiştirecek bir makine yapılabilir mi ?
 13. Admin

  Zaman değiştirilebilir mi ?

  Zaman atlaması en çok uçakları etkiliyor. Uçakların düşdüğü zamanlarda yapılan deneyleri kontrol etmekte fayda var. Veya güneşteki aktiviteyi... .
 14. Admin

  Teoriler Sitemiz Hakkında

  Eski teoriler sitemizi tekrar aktif ettim. Twitter benzeri kısa bilgileri gün içinde yazmak ve okumak için güzel bir ortam oldu. Bende notlarımı oraya yazmaya başladım. Şimdilik ayarları fazla iyi olmasada zamanla düzelecektir. Orada günlük teorileri başlık olarak yazmaya devam edeceğim. ( Böylece twitterdan uzaklaşmaya başlayabilirim artık ) . Sizde katılmak ve birlikte olmak isterseniz beklerim. http://teoriler.com . Kayıt olduktan sonra unutmayın ve arada siteye katkı sağlayın.
 15. Admin

  Teoriler Sitemiz Hakkında

  testuser iptal edilmiştir. Kayıt olarak siteye giriş yapabilirsiniz.
 16. Tarım ilaçlarında çokca bulunan ve birçok böcek ilacında da kullanılan Glifosatın zararları neler olabilir sizce ? Genelde böceklerin sinir sistemini felç ederek ölümlerine sebep oluyor. İnsanlardaki zararları ise çok sonra ortaya çıkıyor olabilir mi. . Fransada bir köyde son yıllarda artan kolsuz ve bacaksız doğumların bu ilaç hammaddesinin yan etkileri olduğu düşünülmekte imiş. Fransada bir köyde . Türkiyede de bolca kullanılan tarım ilaçları bize neler yapıyor olabilir. .
 17. Bu ilaç kalıntıları yediğimiz tüm meyve ve sebzelerde bulaşık olarak kalabilir. İhracattan dönen meyve ve sebzelerin neden geri geldiğini iyi düşünmek lazım. .
 18. Admin

  Teoriler Sitemiz Hakkında

  Site son halini almış oldu. Teoriler sitesi artık anlık olayların değerlendirme alanı olacak. Kısa ve hızlı bir bilgi akışını günlük takip etmek için siteye yeniden üye olabilirsiniz ( eski üyeler silinmiştir. ) . http://teoriler.com .
 19. Uzun zamandır beni takip edenler bilir. Konularımız ve yaptığımız araştırmalar yer yer sekteye uğrasada bir şekilde farklı platformlarda bu denemelere devam ettik. Şimdilik zaman konusunda biraz daha esnek bir işe geçtiğim için bu siteyi daha aktif kullanabileceğimi umut ediyorum. Yeri geldikçe buradan yazılarımı yazmaya çalışacağım. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler. .
 20. Admin

  İlk başlıktan başlayalım

  Hiç yorum eklenmemiş. Ekleyelimde blog sayfasıda yorumsuz kalmasın. .
 21. Admin

  Dünya düz mü ?

  Bugün aşağıdaki haberi okuduktan sonra bugünlerde oldukça gündem de olan hatta birçok savunucu grubu bulunan " Düz dünya teorisi " düşündüm. Haberde geçen rota düz dünya teorisyenlerinin savunduğu rota idi. Yani dünya düz olduğu için daha kısa olan mesafe kullanılmıyordu ve uzun olan rotadan geliniyordu. . https://sptnkne.ws/jQG9 . Siz ne dersiniz bu habere ve düz dünya teorisine ?
 22. Admin

  Dirençli Bakteri ve Mikroplar

  Tıp dünyasının ve İnsanlığın 21. yy da en büyük sorunu Direnç kazanmış bakteriler. Antbiyotiğe direnç göstermiş bakteriler artık insanlığın sonunu getirebilir. Basit bir kesik ve kaza sonrası tedavi edilemiyecek yaralanmalar oluştuğunda artık kapanmayan yaralar oluşacak. Kapanmayan ve iyileşmeyen bu yaralar insanların ölmesine sebep olacak. . Pantemi bir bakteri ise tamamen insanlığın sonu olabilir... . Zaman zaman haberlerini okuyacağız bunların hazırlanmamız lazım.
 23. Admin

  Teoriler Sitemiz Hakkında

  Teoriler sitesi için test user tanımlaması yaptım. İsterseniz kayıt olmadan gezebilir. Sitenin tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Kullanıcı ismi : testuser Şifre : 12345678 .
 24. Admin

  Güneş aynaları

  Dünyanın güneşe bakmayan tarafının gecede güneş ışınları ile aydınlatılması için geliştirilen güneş aynaları projesi artık hayata geçebilir. Çinden gelen projeye göre 2020 yılında atmosfere yerleştirilen güneş aynaları ile 50 km çapında bir alan aydınlatılabilecekmiş. . Bakalım dünyanın dengelerinde nasıl bir değişime sebep olacak.
 25. Admin

  5G sağlıklı bir teknoloji mi ?

  5G teknolojisi çok büüyk bir dalga bantını kapsayacak şekilde dizayn edilmiş durumda. Havada yayın bantı 6 - 100 GHz şeklinde yani nerede ise tüm frekans bandı 5G ye tahsis edilecek. Peki bu durum bize ne getirir ? Bu kadar yüksek bir band içinde yaşayan tüm canlıların vucudları otomatikman ısınacaktır. Isınan hücre ise zamanla ölecektir. Ölmeyenlerde bozulmaya ve mütasyona uğrayacaktır. . Halen 5G frekanslarına yakın çalışan bir kaç Elektromanyetik silahda mevcut. ADS - Advanced Denial System... Elinizde tuttuğunuz metal silah ( tanklar, toplar vs.. ) bir anda titreşimle etkisiz hale getirilebilir. Ayrıca insan vücudunu inanılmaz ağrılara yol açacak şekilde anlık ısıtabilir. . Şu videoda bu ADS nin çalışma şekli anlatılmış. . 5G teknoloji ne kadar çok kişi tarafından kullanılırsa havada o kadar çok enerji dolaşacağı için kriz anlarında ( deprem vs. ) insanların bir silaha maruz kalmış gibi bayılmalarına bile sebep olabilir. .
×

Important Information

Forum Kuralları