Jump to content

Foruma kayıt olmayı unutmayın lütfen...

 

Admin Admin
Bilgiler

Haberler
 • Haberler...
 • Yenileme işlemleri tamamlanmıştır.
 • Yeni başlıklar yeniden başlıyor
 • Eskiler güncelleniyor.
 • Güzel konular gelecek...


Admin

Administrators
 • İçerik sayısı

  169
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Güncel Profil Ziyaretleri

623 profil görüntüleme
 1. Sosyal platformumuzda konu linklenmiştir. . http://teoriler.com/?status/31-31-1541937853/ .
 2. Bu enstitü hakkında birçok komplo teorisi mevcut. Bunlardan bazıları Sosyal ağ siteleri, alternatif medya ve komplo forumları ile gizli bir şekilde ilgilenmektedir ve toplum üyeleri hakkında bilgi toplamaktadır. Toplum programına katılmayanlar psikolojik olarak işkenceye maruz kalıyor ve bu psikolojik işkence Tavistock Enstitüsü tarafından denetleniyor. Daha önce bu konuda bazı yazılar yayınlanmış ancak bu yayınlar nedense kayıp oluyor. Sizlerin bilgilenmesi için bu konu altından takip edeceğiz. . Konu yeri geldikçe bilgi olarak eklenecek. Sizler neler biliyorsunuz.
 3. Admin

  Bir türün yok olma eşiği

  Bilim adamları incelemişler ve her türün yok olması için gereken minumum sayıyı elde etmişler. İnsanlık için bu sayı 160... 160 kişinin altına inildiğinde insanlık yol olacak. . Peki bu sayı ne işe yarar ? Marsda bir koloni kurabilmek için minumum 160 kişi gerekli mesela. Dünyada bir kıyamet alarmı verilirse 160 kişi uzay gemilerine binerek belirlenen bir yere giderse insanlık kurtulabilir. . Birde benim kafama takılan er yılın neden yılın adam ve kadınları seçilir ? Yukarıdaki teori ile birleştirildiğinde acil durumlarda elinizde hazır 160 kişilik listeniz var demektir. ...
 4. Admin

  Yapay zekalı Robotlar

  Bugün yeniden gündem oldu yapay zeka Bu sefer bir TV spikeri olarak. Dünyanın ilk yapay zeka kontrolü TV spikeri kendileri... . Yakında bakalım neler çıkacak...
 5. Admin

  Oumuamua göktaşı bir uzaylı aracı mı ?

  Geçen sene 21 Kasım 2017 tarihinde haberlerde yer almış. Bu senede aynı şekilde kasım ayında gündeme geliyor. Sanki 21 Aralık göndermesi gibi... .
 6. Oumuamua göktaşı bir uzaylı aracı mı ? Geçen sene aynı dönemlerde dünyanın yakınlarından geçerek güneş sistemi içine devam eden bu göktaşı aslında bir uzay aracı olabilir. Bilim adamaları bu konuda çok önemli bazı açıklamalarda bulunmuşlar. . Uzay aracı veya sonda olma ihtimali üzerinde geçen senede durulmuştu, ancak bu kez sanırım birşeyleri fark eden bazı bilim insanları açıklama yapmak zorunda kaldılar. . Sizce bu göktaşı ile uzaylıların bir bağlantısı olabilir mi ? .
 7. Admin

  Nasa ya güveniyor musunuz ?

  NASA ya güven konusunda oldukça zayıf bir yapıdayım. Bu uzun yıllardır okuduğum yazılar ve görüntüler sebebi ile oldu. Böyle büyük bir kuruluşu büyük devletlerin manipule etmesi oldukça kolay. Sonuçta parayı veren projelerde istediği bilgiyi gizleyebilir. Amatör gözlemciler bu kadar yüksek rakamlarda yatırım yapamadıkları içinde bilimsel doğru NASA nın dediği oluyor. . Belki teknolojiler gelişerek ucuzladıkca bu sorun belli ölçüde azalabilir ama aşağıdaki videoyu bir izleyin derim... . . Sizce NASA ya güven konusunu nasıl çözebiliriz. .
 8. Mobil ve tabletlerden tapatalk ile kullanabilirsiniz. Tapatalk da “ bilgiler sitesi “ şeklinde arama yaptığınızda gruplar altında çıkmaktadır. Siteye mevcut üyelik bilgilerinizle okuyup yazanilirsiniz. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 9. Admin

  Ne oldu bu suudi gazetecenin ceseti

  Bir ay oldu hala ceset ortada yok. Söylentilere göre asitle eritilmiş ve kanalizasyona dökülmüş... ( Gazete haberleri ) .
 10. Admin

  Zaman değiştirilebilir mi ?

  Zaman atlaması en çok uçakları etkiliyor. Uçakların düşdüğü zamanlarda yapılan deneyleri kontrol etmekte fayda var. Veya güneşteki aktiviteyi... .
 11. Admin

  Zaman değiştirilebilir mi ?

  Zaman değiştirilebilir mi ? Kuantum mekaniğine göre zaman göreceli bir kavram. Evrenin bir bölgesindeki zaman ile bizim bulunduğumuz alanda ki zaman akışı aynı olmayabilir. Elektromanyetik akımların zaman üzerindeki etkileri ise henüz bilinmiyor. Uzayda bu etkiden dolayı zamanın eğildiği ve yolunun değiştiği hesaplanmış. O zaman bu değişimi yapabilecek büyük bir enerjiye sahip bir elektromanyetik etki zamanı değiştirebilir. . CERN nin bu manyetik etkiyi atom altı parçacıklarında denediği ve ışığı yavaşladığını daha önceki haberlerde okumuştuk. . Sizce zamanı değiştirecek bir makine yapılabilir mi ?
 12. Admin

  Teoriler Sitemiz Hakkında

  testuser iptal edilmiştir. Kayıt olarak siteye giriş yapabilirsiniz.
 13. Bu ilaç kalıntıları yediğimiz tüm meyve ve sebzelerde bulaşık olarak kalabilir. İhracattan dönen meyve ve sebzelerin neden geri geldiğini iyi düşünmek lazım. .
 14. Tarım ilaçlarında çokca bulunan ve birçok böcek ilacında da kullanılan Glifosatın zararları neler olabilir sizce ? Genelde böceklerin sinir sistemini felç ederek ölümlerine sebep oluyor. İnsanlardaki zararları ise çok sonra ortaya çıkıyor olabilir mi. . Fransada bir köyde son yıllarda artan kolsuz ve bacaksız doğumların bu ilaç hammaddesinin yan etkileri olduğu düşünülmekte imiş. Fransada bir köyde . Türkiyede de bolca kullanılan tarım ilaçları bize neler yapıyor olabilir. .
 15. Admin

  Teoriler Sitemiz Hakkında

  Site son halini almış oldu. Teoriler sitesi artık anlık olayların değerlendirme alanı olacak. Kısa ve hızlı bir bilgi akışını günlük takip etmek için siteye yeniden üye olabilirsiniz ( eski üyeler silinmiştir. ) . http://teoriler.com .
×

Important Information

Forum Kuralları