Jump to content
Bilgiler

Admin

Administrators
 • İçerik sayısı

  10
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral
 1. Topraksız Tarım

  Topraksız tarımla ilgili bir başlık açmak istedim. Bu konu hakkında sorularınız varsa cevaplayabilirim. Kendim topraksız tarımla ilgili birçok araştırma ve uygulama yaptım. .
 2. Amazon Türkiye Satışlarına Mart 2018 ayı itibari ile başlayacağı duyurulmuş. Böylece dünyanın en büyük e-ticaret sitesi türkiyede yerini almış olacak. Bence diğer e-ticaret siteleri artık kendilerine çeki düzen verirler özellikle müşteri memnuniyeti açısından. Çünkü amazonun birinci ilkesi müşteri memnuniyeti ve bu konuda çok katılar. Bir defa müşteri memnuniyeti puanı düşen satışılar amazonda yer alamaz hale geliyorlar. Öyle müşteri memnun değilse bile satışa devam edemiyorlar... .
 3. Güncel IPTV listesi

  İlk listeyi ben göndereyim. Tüm avrupa IPTV lerinin listesidir. m3u formatındadır. . 2018 Şubat - IPTV listesi.rar
 4. Güncel IPTV listesi

  Güncel IPTV listesi IPTV listelerini bu konu başlığı altında paylaşabilirsiniz. Birçok kişiye lazım oluyor elinde olan varsa ekleyebilir. .
 5. PS5 ne zaman çıkacak ?

  PS5 ne zaman çıkacak diye bir araştırma yaptım. Sanırım bu senenin yani 2018 inson aylarında piyasaya çıkacak ve en büyük özelliği 4K oyunlar olacak... . Sizce fiyat ve özellikleri neler olabilir.
 6. Türkiyenin en iyi peynirleri listesi oluşturalım... Hangi peynirler en iyi listemize girecek bakalım. . Benim favorim Konya küflü peyniri
 7. Merhaba...

  Forumun ilk yorumunuda yapalım... .
 8. Bazı Startup Girişim siteleri Startup başlangıç için oldukça faydalı ve sitelere yeni ürünlerinizi kayıt ettiğinizde oldukça büyük kaynağa ulaşabilmenizi sağlayabilir. . https://startuplister.com/the-list/ https://www.upbeatpr.com/ https://pr.co/ http://pitchpigeon.com/ http://buzzsumo.com/ https://justreachout.io/ https://www.hey.press/ https://press.farm/ http://nouncy.com/ https://publicize.co/ https://launched.io/ Siteler hakkında sormak istediklerinizi cevaplayabilirim. .
 9. Youtube kanal konu tavsiyesi

  Youtube da kanal açmayı düşünenler için bazı konu önerilerim. Çocuklara yönelik kanallar oldukça fazla izlenim almakta. Özellikle 0-7 yaş arasındaki çocuklar için yapılan videolar anne babaların çocuğun meşgul olması için tablet üzerinden bu videoları açması ve peş peşe izlenmesi ile bu kanallar oldukça fazla görüntülenme alıyor. Diğer fazla izlenme kanalları ise şu şekilde... Güncel haberler Dizi eleştirileri . Şimdilik görebildiklerim bunlar... Yeri geldikçe eklerim.
 10. Merhaba...

  Merhaba Forumumuz genel bir bilgilendirme formudur. Ben kendi adıma o gün araştırdığım konuları bu forum alanına ekleyerek gelen soruları cevaplamayı düşünüyorum. Sizde kendi iyi bildiğiniz konuları ekleyerek gelen sorulara cevap verebilirsiniz. Araştırdığınız bir konuyu soru olarak ekleyebilirsiniz. Forumda tek bir alan bulunmakta konu başlığı yoktur. İsteyen istediği gibi konu ekleyebilir. ...
×

Important Information

Forum Kuralları