Jump to content

Foruma kayıt olmayı unutmayın lütfen...

 

Admin Admin
Bilgiler

Haberler
 • Haberler...
 • Sosyal medya ekimiz " Teoriler Sitesine " üye olun
 • Teoriler sitesi başlıklarımız için anlık veri girişi sağlar.
 • Bilgiler sitemiz kalıcı başlıklar içindir.
 • Güzel konular ekleniyor...


Admin

Administrators
 • İçerik sayısı

  235
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Güncel Profil Ziyaretleri

753 profil görüntüleme
 1. Admin

  Bilgiler sitesini satıyorum.

  Bu siteyi bir arkadaşıma satacağım için artık güncelleme ve giriş yapmayacağım. Bilgiler sitesini kapatmış olacağım. Herşey için teşekkürler... .
 2. Mars aracı InSight iniş görevini tamamlamış. Bu araca özel bir önem veriyor NASA nedense. . Araç ilk fotoğrafınıda göndermiş. https://pbs.twimg.com/media/Ds9GLKOWoAAiNQP.jpg . The post Mars aracı InSight iniş görevini tamamlamış. Bu araca appeared first on Teoriler. Ayrıntılı yazı ve yoruma ulaşmak için :
 3. 2019 da büyük bir savaş çıkma ihtimaline ne kadar ? Karadenizdeki çatışmalar neyin habercisi olabilir. . Kuzey buz denizinde artan savaş gemisi sayısı dikkati çekiyor. . Toplumsal ayaklanmalar avrupada dikkat çekecek şekilde artıyor.
 4. Türkiyede bir helikopter düşüyorsa bunun bir her zaman bir sebebi vardır. En son Istanbul Sancaktepe de bir askeri helikopter düştü. Bakalım gelişmeler neler olacak. . The post Türkiyede bir helikopter düşüyorsa bunun bir her zaman appeared first on Teoriler. Ayrıntılı yazı ve yoruma ulaşmak için :
 5. Son yılın teorileri bir toplayalım mı ? – Daha fazla gözetim olacak. – Dünyanın en büyük ilk sanal hükümeti doğacak. ( toprakları olmayan bir ülke ) – Bitcoin dünyanın ana para birimi olacak ( veya türevi ) – İnsan zekasını aşacak Süper AI oluşturulacak ( Normal yapay zekalar 1. nesil olarak devrede ) – İnsanlar biyolojik ölümsüzlüğe kavuşacak. ( 100 yaş sınırı çoktan aşıldı ) – Radikal doğum kontrolü uygulanacak ( 1 e 1 kuralı – nüfus sabit ) – Robotlar işimizi devralacak ( ama işsizlik olmayacak ) – Fiziksel etkileşimlerin çoğu, robotlarla etkileşim ile değiştirilecektir. ( Çoğu yapılmaya başlandı bile ) – İnsandan insana etkileşimlerin çoğu Sanal Gerçeklikte gerçekleşecek ( Aşk diye birşey hatırlanmayacak bile ) – Sınır geçişleri ve ülke seyahatleri daha zor hale gelecek. ( Duvarlar yükselmeye devam edecek ) Benim okuduğum ve taradığım son yılın en geçerli teorileri… . Zamanla detaylı tartışırız. Meraklıları için bir derleme yapayım dedim. Konularımıza oldukça yakın… . The post Son yılın teorileri bir toplayalım mı ? appeared first on Teoriler. Ayrıntılı yazı ve yoruma ulaşmak için :
 6. Narin elektronik dünyamız güçlü bir güneş patlamasına ne kadar dayanabilir ? Dünyanın beklenen en büyük felaketlerinden biriside güçlü bir güneş manyetik fırtınası. Bu fırtına sonrası dünya elektriksiz kalabilir. Manyetik fırtına bizim tüm elektronik cihazlarımızı devre dışı bırakmaya yetecek enerjiyi dünyaya ulaştıracaktır. 1859’da dev bir güneş patlaması güneşin parlaklığını birkaç dakikalığına iki katına çıkardı. Bunu Avrupa’da yaygın olarak görülen telgraf tellerinde güçlü elektrik akımlarına neden olan manyetizmadaki bir dalgalanma izledi. 1989’daki yine Kanada’da Quebec’i vurdu ve elektrik kesintilerine neden olan güç kablolarını yaktı. Araştırmacılar böyle bir olayın dünyadaki yüksek voltajlı kabloları ve trafo merkezlerini yakacağından korkuyorlar. Bu olayın sonrasındaki 24-48 saat içinde oluşacak kaos ve terör, yağma olayları nedeni ile bir anda milyonlarca kişi ölebilir. Şimdiye kadar elektronik hiç bu kadar bağımlı olmamıştı. İlk büyük güneş dalgası bize ulaştığında saklanacak yer hazırlayın.
 7. Admin

  Teoriler Tam dolunay gecesi…

  Tam dolunay gecesi… Dolunayın yükünü bakalım hangi denizden çıkaracak. Ayın yaklaşması ayı olduğundan çokdaha büyük gösterecek. Kuzey yarım kürede çekim artacak. . Etkileri neler olur ? The post Tam dolunay gecesi… appeared first on Teoriler. Ayrıntılı yazı ve yoruma ulaşmak için :
 8. Robot sofya insanlığı yok edeceğim derken insanlık gülüyor acaba son gülen söyletenlermi yoksa bizlermi olacağız. The post Robot sofya insanlığı yok edeceğim derken insanlık… appeared first on Teoriler. Ayrıntılı yazı ve yoruma ulaşmak için :
 9. Bu hesapları olupda bu siteye gelen kaç kişi var acaba ? Bir kişi olduğuna inanmıyorum. Herkesin en az bir hesabı mutlaka vardır... .
 10. Bu sene ekonomik durumlar ve doların yüksek olması yurtdışı alımları etkilemiş olmalı. Yoksa kredi kartı departmanları hemen haber çıkarlardı. Şu kadar alışveriş yapıldı diye. Bu sene zayıf indirimler var... .
 11. Admin

  Elektromanyetik - EM - itici nedir ?

  EM itici hakkında detaylı bilgi arayışlarıma rağmen çok az veri var. Açıklanamayacak kadar gizli bu bilgiler.
 12. Twitter, İnstagram, Facebook benzerleri. Anı satmak diye bir terim olmalı. Sosyal paylaşım adı altında insanlar an larını satılığa çıkarıyorlar. Neden yemek yediğim görüntü diğerlerini ilgilendirsin ki ? Bilgi amacı olmayan her türlü olaydan uzak durmak lazım.
 13. Admin

  ABD büyük depremine az kaldı.

  ABD büyük depremine az kaldı. Kaliforniya yangınları ile sorunları düzeltemeyen ABD, şimdi çok daha fazla bir enerjinin açığa çıkmasını sağlamak için Yellowstone süper volkanını ateşlemeye hazırlanıyor. Kuzey soğukları aşağı eyaletlere inmeden kaliforniya yangınları ile hemen hemen aynı bölgedeki yellowstone devreye girecek. . Buna hazırlık yapıldı geçen ay 1200 civarında küçük deprem bölgede tetiklendi. . Takipdeyiz...
 14. Kara cuma, muhteşem cuma, şahane cuma… Hangi isimle anarsanız anın. Cuma günü olmasının nasıl bir etki yarattığını anlayabilmiş değilsiniz. Bir alt zihin çalışmasından başka birşey değil. . The post Kara cuma, muhteşem cuma, şahane cuma… Hangi isimle appeared first on Teoriler. Ayrıntılı yazı ve yoruma ulaşmak için :
 15. Admin

  Teoriler İrlanda UFO görüntüleri

  İrlanda UFO görüntüleri İrlanda Havacılık Otoritesi (IAA), ülkenin güneybatı sahillerindeki yüksek hızda uçan tanımlanamayan uçan cisimlerin (UFO) raporlarını gönderdi. BBC’nin bildirdiğine göre, soruşturma 9 Kasım’da yapılan ticari havayolu pilotlarının Atlantik Okyanusu üzerindeki yüksek hızlarda hareket eden parlak ışıkları ve nesneleri açıklayan raporlarına dayanıyor. İlk temas Cuma günü yerel saatle 06: 47’de yapıldı. British Airways uçağı – Callign Speedbird94 ile ülkenin güneydoğusundaki Shannon Havalimanı’ndaki hava trafik kontrol kulesine konuştu. Pilot, bölgede planlanan herhangi bir askeri tatbikat olup olmadığını sordu, çünkü yakınlarda “çok hızlı hareket eden” bir şey fark etmişti. Hava trafik kontrolörü, böyle bir manevra planlanmadığını söyledi. … Bu hafta UFO raporlarında artış var. Bakalım neler olacak . The post İrlanda UFO görüntüleri İrlanda Havacılık Otoritesi (I appeared first on Teoriler. Ayrıntılı yazı ve yoruma ulaşmak için :
×

Important Information

Forum Kuralları