Aşılar…

Canlı zayıflatılmış virusleri kanınıza enjekte edin, böylece antikorları yardımı ile hastalığa direnç kazanın.

Uzun zamandır aşılar üzerinde yapılan çalışmalarda gün geçtikçe aşılardaki risk artmaya devam ediyor.

AŞILARA GÜVENEMEZSEK NEYE GÜVENECEĞİZ…

Aşılar güven konusunda son yıllarda oldukça yıpranmış durumda özellikle son çıkan haberler ile aşılar konusunda her geçen gün yeni olay gelişiyor. Bunu takip ederek sağlığımıza sahip çıkmak gerekiyor.

7 Tehlikeli aşı

Aşağıdaki aşılar hakkında birçok bilgi derlenerek elde edilen sonuçlar yazılmıştır. Sizde kendi araştırmanızı yaparak bu konulara ulaşabilirsiniz.

Virusler insan oğlunun sonu mu olacak?

1. HPV Aşısı ( Gardasil ) – Cinsel yolla bulaşan bir hastalık için 9 yaşında başlayan (bulaşmamış hastalıklar) HPV aşısını alan birçok kız çocuğun anafilaktik şoka girmesi hatta bazılarının komaya girip ölmek zorunda kalıyor. Üreticilerin tıbbın hiçbir yerinde olmayan, özellikle kas dokusuna enjekte edilen ve kan / beyin bariyerlerine nüfuz edebilen bu karışıma koyduğu kimyasallar hakkında. Bu kanserojen, tehlikeli, kimyasal bileşenlerinin miktarını üç katına çıkarılmış durumda.

İlk önce 35mcg’de sodyum borat var . “Boraks” olarak da bilinir, bu borik asitteki ana zehirli içeriğidir ve hamamböceği öldürmek için kullanılır. Küçük kızın bir hamam böceği mi? HPV aşısı ile listelenen ve bildirilen yan etkilerin sodyum borat zehirlenmesiyle eşleşmesi tesadüf mu? Hayır, bu bir tesadüf değil. Boraks içeren Avrupa Birliği’ne ithal edilen herhangi bir şeyin “Embriyoya zarar verebilir” ve “Doğmamış çocuğa zarar verebilir” şeklinde bir uyarı etiketi taşıması gerektiğini biliyor muydunuz?

Gardasil HPV , 225mcg’de alüminyum içeriyor ve bu da sinir hücrelerinin ölümüne neden oluyor ve aşı kimyasallarının beyne girmesine yardımcı oluyor. Unutmayalım Gardasil HPV 50mcg’de polisorbat 80 içerir . Polisorbat 80, gıdalarda emülgatör olarak kullanılır; ancak hayvanlara (insanlar gibi) enjekte edildiğinde üreme organlarının hızlı ve doğal olmayan şekilde büyümesine neden olur ve kısırlığa neden olur. Aşılarla yapılan nüfus kontrolü, Bill Gates’in bir zamanlar TED konferansında yaptığı konuşmada , dünya nüfusunu birkaç milyar azaltmak için ideal olacağı gibi. Polisorbat 80, anafilaktik şokun sebeplerinden biridir ve aynı zamanda kanser ve doğum kusurlarına neden olur.

2. Şarbon aşısı (biyotrap) – Korkunç şarbon aşısı, alüminyum hidroksit, formaldehit (ölüler için koruma sıvısı) ve benzetonyum klorür içerir. 2009’da, Inorganic Biochemistry Dergisinde yayınlanan bir araştırma, alüminyum hidroksitin Körfez Savaşı Sendromunun başlıca nedeni olabileceğini belirtti. Alüminyum hidroksit, motor nöronların apoptozuna neden olarak demansa yol açar. Zorunlu şarbon aşısı verilen binlerce ABD askeri hala hasta veya öldü. FDA tarafından hiçbir zaman onaylanmadı, ancak bunu reddeden herhangi bir asker, acil bir şekilde taburcu edildi, para cezaları ve muhtemel cezaevinde kaldı. Clinton’un 13139 sayılı kararı, DoD’ye ABD ordusunda çok tehlikeli antraks karışımının denenmesine izin verdi.

3. MMR II – CDC web sitesinde listelenen Ek B’de MMR (MMR-II), rekombinant insan albümini, sorbitol, hidrolize jelatin, civciv (yumurta) embriyo hücre kültürü, insan diploid akciğer fibroblastları ve fetal sığır serumu gibi diğer bazı koruyucular ve kimyasal adjuvanlar. “ProQuad” versiyonunda veya MMRV’de (su çiçeği için vericella) monosodyum L-glutamat, neomisin ve MRC-5 hücreleri. Kızamık, normal bir bağışıklık sistemi olan herkesin hayatta kalacağı rahatsız edici bir döküntü ve ateş hastalığının eşlik ettiği solunum yolu hastalığı olmasına rağmen, medya nörotoksinlerle durumu vahim haline getirmek için korkulu haberler yapar.

Sorbitol, çok yavaş metabolize olan ve IBS ve gastrointestinal sorunları ağırlaştıran sentetik bir tatlandırıcıdır . Fetal sığır serumu inek cildi ekstrakte edilir ve enjekte edildiğinde bağ dokusu bozukluklarına, artrite ve lupusa neden olur; aynı zamanda nefes darlığı, düşük kan basıncı, göğüs ağrısı ve cilt reaksiyonları. Sodyum klorür kan basıncını artırır ve kas kasılmasını ve büyümesini engeller. İnsan albumin, toplanmış insan venöz plazmasından alınan kan protein kısmıdır. Enjekte edildiğinde ateş, titreme, ürtiker, kızarıklık, baş ağrısı, bulantı, nefes alma zorluğu ve hızlı kalp atış hızı ortaya çıkar.

domuz aşıları ülkemizdede kullanılmış ve bazı yetkılıler aşıyı kullanmamıştı.

Türkiyede domuz gribinden illere göre ölüm sayıları

4. Domuz Gribi –   Bu kabus sahte aşı, embriyolu tavuk yumurtalarında çoğaltılmış inaktive H1N1 virüsü içerir . Çok dozlu vialler, 0.5 ml doz başına 24mcg civa içerir! Ayrıca bağışıklık sistemini enfeksiyona karşı savunmasız hale getiren iyi bağırsak bakterilerini yok eden polimiksin ve neomisin antibiyotikleri içerir. Tavuk yumurtalarının bir miktar suyuna ekleyin ve şimdiye kadar oluşturulan en deneysel jaklardan birine sahip olun. WHO, GSK ve CDC tarafından milyarlarca kâr elde etmek için sürdürülen bir aldatmaca.

5. Polio – Bu inaktive maymun böbrek hücreleri, yeni doğan buzağı serumu, sızdıran sıvı, antibiyotik ve sığır albumin içerir. Salk , çocuk felcinin tedavisini keşfetmedi – birkaçını tesadüf eseri birleştirerek yeni suşlar icat etti .

6. Grip aşılaması (aka grip aşısı)  Özellikle, “FluLaval” grip aşısı bir jabta 25 mcg civa içerir. İçme suyu için EPA ( ABD ) güvenlik sınırı? Sadece 5 mcg. Hesabını yapın, solunumu ve deri filtrelerini bypass ettiğini göz önünde bulundurun. Genel grip aşçılarında ayrıca formaldehit ve polisorbat 80 bulunur.

7.. Rotavirus için RotaTeq – Bu aşının 3 oral dozunun maliyeti yaklaşık 200 dolar ve her yıl yaklaşık dört milyon bebek için zorunlu. Rotavirüs aşısı , 5 canlı suş içeren artı bazı fetüs sığır serumu ve domuzlara bulaştıran uçucu ve tehlikeli bir virüs olan domuz sirkovirüsü içerir . RotaTeq’in yan etkileri? Solunum zorluğu, kusma ve kulak enfeksiyonu, ardından kanlı dışkı. Sonra bağırsaklar engellenir ve bükülür (intussusepsiyon olarak bilinir) ve bu ölümcül olabilir ve bebeğin bağırsaklarında ameliyat gerektirir. Çocuğunuz RotaTeq’ten ölürse, derhal doktorunuzu arayın.

Yukarıda yazılan bilgiler genelde olarak ABD ve Avrupa kaynaklarından alınmıştır.

Ülkemizdede bazıları kullanılmakta olduğu için aşılara dikkatle yaklaşın derim. Özellikle çocuklara yapılan zorunlu aşılarda iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

Yıllardır zaman zaman aşılar hakkında paylaşımlarımız olmuştu. Takip edenler hatırlayacaktır. Aşılar ilaç firmalarının en büyük gelir kapısı…

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here