Jump to content
Bilgiler

Tüm Etkinlikler

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Earlier
 3. Ölüme yakın deneyimler - NDE

  THE OA dizisini seyreden var mı ? .
 4. Florence kasırgası hakkında haberler

  Bu hafta aynı anda tam 9 fırtına ve kasırga aynı anda dünyada meydana geldi. Bu durum şimdiye kadar hiç oluşmamıştı. .
 5. Google sizi dinliyor mu ?

  Google düşünceleride okuduğu yönünden birçok deney yapılmış ve bu deneylerde gerçekten google aramalarında düşüncelerde geçen kelimeler detaylı bir şekilde ortaya çıkmış. . Telefonlarda artan işlemci güçleri içlerinde gömülü olan yapay zekayı çalıştırmak için gerekmekte. Artan her işlemci gücü size ait olan her şeyi kontrol edilebilmesine imkan veriyor. . Düşünce deneyini sizde deneyebilirsiniz. Bu durumdan kurtulmak için telefonunuzu yanınızda taşımayın. .
 6. Google sizi dinliyor mu ?

  Google chrome un bir özelliği mikrofon yardımı ile aradığınız şey sesli olarak söyleyebilmeniz. Ancak bu özellik google tarafından başka türlüde kullanılmakta. Ortam dinlemelerinde kelime bazlı data kullanarak sizin hangi konuyu merak ettiğinizi ve bu konudaki aramaları size göstermeye başlıyor. Bunu reklamlarda veya video kanallarında ortaya çıkarıyor. Kendinizde bunu test edebilirsiniz. Daha önce hiç konuşmadığınız bir konuyu bilgisayarınız açık iken konuşmaya başlayın ve biraz sonra birkaç internet sitesinde gezinti yapın karşınıza çıkan reklamlara dikkat edin biraz önce konuştuğunuz konuda reklamlar gözünüze çarpıyor ise google sizi dinlemeye başlamış demektir. . Bundan kurtulmak için bilgisayarınızın mikrofonunu kapatmanız yeterli olur diye düşünüyorum. .
 7. Fosil plastikler

  Bu kadar plastik ile plastik bazli yasam bicimleri bile ortaya cikar demedi demeyin
 8. Ölüme yakın deneyimler - NDE

  Ölüme yakın deneyimler yaşayanlar var mı ? Bir diziden yola çıkarak bu konuyu açtım. THE OA Ölüme yakın deneyimler tıbbi anlamda kalbi durup daha sonra tekrar hayata dönen insanların geçirdiği tecrübelere verilen isim. Ölüme yakın deneyimler, özellikle insanoğlunun "ölümden sonraki hayat" konusuna karşı duyduğu merak sebebiyle ilgi çekici olaylar olmuş. Hatta bu konuda bazı pagan kültürlerinde trans ayinleri bile yapılmış. . Araştırdığımız bu konuda deneyimi olan kişiler... .
 9. Fosil plastikler

  Bu fosil plastik sadece cisim olarak değil, granül veya mikro olarak kayaçların içerisinde bulunacak... Şu anda dünya denizlerinde tonlarca mikro plastik parçacığı bulunmakta. Bunlar yağmurlar ve rüzgarla bile sürüklenerek insan eli değmemiş yerlere kadar ulaşabiliyor. .
 10. Bir başka kaynakta dünya çapında güneş gözlemevlerinden 7 adetinin kapatıldığı veya devre dışı bırakıldı yazılmakta. . New Mexico, Avustralya, Şili, İspanya, Hawaii'de (iki) ve bir de Pennslyvania'da olmak üzere toplam 7 adet... .
 11. Florence kasırgası hakkında haberler

  O gorunen cisimlermi yapiyor bunu.
 12. Ben ihtiyar adamim hangileri o cisimler secemedim resimlerde gozukuyor mu sadece videodami var.
 13. Aleyna Tilki Projesi

  Bugunun 25-35 yas arasi gencleri kurtlar vadisi dizisi ile bir cok seye hazirlandi. Eger bu dizi yapilmamis olsa idi baska seylere hazir olacaklardi. Ortada bir SAVASA HAZIRLIK icin HAZIRLIK SAVASI var tabi.
 14. Gözlemevi kapatılmadan 1-2 gün önce güneş önünde görünen 2 dev cisimin haberlerini hazırlıyormuş. Daha sonra başka kanallarda ortaya çıkan görüntülere yapılan yorumlar ve videosu aşağıdaki şekilde. . . Cisimler şu şekilde... ...
 15. Florence kasırgası hakkında haberler

  Kıyıya ulaşmış durumda ve kategori 1 e düştü. Hızı saat 120 km/s civarında yıkıcı olmasına rağmen ölümcül bir kasırga olmayacak burada sönümlenecek durumda. Arkasından gelen 2 fırtınaya soğuk alan açmış olacak bu şekilde arkasında kasırgalar daha yüksek hızlara ulabilir. .
 16. Aleyna Tilki Projesi

  Çocuklarınızı bu şekildeki projelerde uzak tutun... Psikoloji ve alt beyinlere gönderilen mesajlar çok masum gibi gelebilir ancak ileride yaşayacağı problemlerin temelini oluşturacaktır. .
 17. Kapatılan gözlemevinin dün çekilmiş drone görüntüler. Bakalım birşeyler dikkat çekiyor mu ? . https://www.youtube.com/watch?v=tmUAwR55ZTw
 18. Fosil plastikler

  Bazen aklıma geliyor... Milyonlarca yıl sonra insanlık bugüne ait kalıntılar bulduğunda neler düşünecek. Bazı örnekler Bugün doğada milyon yılda çözülecek plastik kalıntıları bulduğunda bunlara arkelojik veri gibi mi davranır. Yoksa çevre kirliliğinin bir parçası olarak mı görür... Yine ayrıca dev futbol stadyumlarının kalıntılarını bulduklarında burasıda eski dinlere ait bir tapınak mı diyeceklerdir. ...
 19. Bazı görüntüler internette dolaşmaya başlamış ancak doğruluğu konusunda bir teyit yok şimdilik. . Burada güneşe yakın b,r ufo filosu görüntüleri olduğu söyleniyor. Ayrıca sağ alttaki görüntüde bir ana gemi profili diye yazılmakta. Bu tip görüntüler daha önce birçok kez internette dolaşmıştı. Ancak ilk kez bir gözlem evi bu şekilde nedensiz bir şekilde kapatılması oldukça ilginç ve halada tartışmaları sürüyor. Henüz bir açıklamada gelmiş değil. .
 20. Simdi bir dusunelim. Bir ihtimalle gozlem evinde gorulmemesi gereken bir seyi gorduler ve hemen mudahele edildi. Bir diger ihtimal henuz bir sey gorulmemisti ama gorulmesi yakindi ve gozlemi yapilamadan hemen mudahele ettiler. Bize gore ikisi de degil. Gozlem evi kapatilmadi aksine tam kapasite kullanilmak uzere el degistirdi.
 21. Gunes gozlem evi neden kapatilir degil mi. Insanlar tabii ki altinda birsey arayacaklar
 22. Bu durum bu şekilde devam ederse kapatılan güneş gözlem evindeki blgiler oldukça önem arz etmeye başladı. Birçok sitede bu konu hakkında teoriler dolaşmaya devam ediyor. Bu gizlenen bilgilere hiçbir zaman ulaşmamız mümkün olmayacak, sadece olaylar olduğu zaman bilgimiz olabilecek. .
 23. Uzaydan gelen manyetizmadaki anomali oldukça büyük bir artışla devam ediyor. .
 24. Aleyna Tilki Projesi

  Aleyna Tilki adı bir proje var. Tüm videolarında bir tür mesaj kullanılmakta. Özellikle 16 yaş altı gençleri etkisi altına alacak ses ve frekans kullanılmakta. Bu müziği ağırlaştırarak dinlemenizi tavsiye ederim. . Videolarda kullanılan renklerde aynı şekilde psikolojik tetiklemeleri beraberinde getirecektir. .
 25. Antalya ve Akdeniz depremleri...

  Çok güçlü radar dalgaları yayan ABD ve Rus savaş gemileride mevcut alanda özellikle doğu akdeniz bölgesinde. Önümüzdeki günlerde akdenizde sıklıkla bu tip depremler görülebilir. .
 26. Antalya ve Akdeniz depremleri...

  Son günlerde akdenizde ve antalya açıklarında depremler meydana gelmeye başladı. Bu bölgelere bakıldığında fay hatlarına ve tarihsel büyük depremlere rastlanmamakta. Bu bölgeler neden depremler olduğu ile ilgili bazı çıkarımlar yapabilirmiyiz. . Son zamanlarda Suriye nedeni ile bölgeye gelen onlarca savaş gemisi içinde manyetik rezonans yaratan bazı gemilerde buluna bilir mi ? Büyük radar ve sonar taşıyan gemileri takip ederek deprem bölgeleri ile arasında bir araştırma yapmak lazım. .
 1. Load more activity
×

Important Information

Forum Kuralları